Strona główna » Pizzeria Na Torach – lokal inspirowany kolejowym wagonem? Oryginalne i smaczne miejsce w Chabówce
pizzeria na torach

Pizzeria Na Torach – lokal inspirowany kolejowym wagonem? Oryginalne i smaczne miejsce w Chabówce

Restauracjom coraz trudniej wyróżnić się na rynku. Dlatego doceniam to, co robi Pizzeria Na Torach. Łączy smak z wyjątkowo klimatycznym miejscem.

Kiedyś było prościej. Były miejsca smaczne i te… mniej. Dzięki temu wybór lokalu był oczywisty. Polecało się aromatyczne, pyszne miejsca – zupełnie zapominając o całej reszcie.

Dziś, w czasach socialmediów temat jest bardziej złożony. Restauratorzy zdają sobie sprawę, że jedzeniem przeciętnym albo miernym nie przyciągną klienteli. Dlatego odwiedzając kolejne restauracje –  coraz częściej bez obaw możemy delektować się wspaniałymi walorami smakowymi, aromatycznym jedzeniem i świeżością produktów.

Czym zatem można wyróżnić się na rynku?

Jeżeli sam smak dziś to nie wszystko, to w mojej ocenie ważna jest tzw. komplementarność usług. Oznacza to tylko tyle, że jako głodny klient, szukam miejsca, które zapewnia mi wszystko, co potrzebuję, a nawet więcej. Do podstawowych rzeczy zaliczam wysoką jakość obsługi. Jedzenie może być wybitne, ale jeśli kelnerzy czy kucharze są opryskliwi, niemili albo obsługa trwa długo – więcej do takiego miejsca już nie wrócę. Na drugim miejscu jest – ciągle niestety nieoczywiste – możliwość płacenia kartą (albo BLIK-iem), możliwość zamówienia na wynos albo możliwość spakowania tego, czego nie zdołałem zjeść.

Równie ważnym elementem jest wystrój i czystość lokalu. O ile z tym drugim (zwykle) nie ma problemu, tak to pierwsze jest szalenie ważne. Przebywanie w nijakim albo przeciętnym miejscu może nie wpływa specjalnie na jedzenie, ale na atmosferę panującą w lokalu już tak. Ja zaś jestem wzrokowcem. Uwielbiam miejsca z pomysłem, które zachęcają nie tylko do wejścia i zamówienia jakiejś mniamniotki, ale swoim wystrojem sprawiają, że czuję się swobodnie i mogę się zrelaksować.

pizzeria na torach

Pizzeria Na Torach to właśnie taki lokal

Kojarzysz te stare pociągi, które woziły nas po całej Polsce? W zimę grzały niemiłosiernie, a latem… w sumie też? Pokonywało się setki kilometrów nimi, by dotrzeć do ulubionego miejsca wypoczynkowego na drugim końcu Polski.

Pizzeria Na Torach uderza właśnie w ten sentyment i historię. Cały lokal stylizowany jest na wnętrze wagonu, w którym znalazły się tak charakterystyczne elementy, jak: fotele, półki na walizki, a nawet okna wagonowe. Za oświetlenie robią odrestaurowane lampy z torowisk i bocznic. Wnętrze jest dzięki temu skąpane w przyciemnionym świetle, nadając mu unikalny klimat. Tam naprawdę można poczuć się niczym w starych przedziałach pasażerskich. Tylko lepiej.

pizzeria na torach pizzeria na torach pizzeria na torach pizzeria na torach pizzeria na torach pizzeria na torach

Jedzenie jest pycha

To ważne, bo w restauracji zamówić można nie tylko samą pizzę, ale również burgery, dania obiadowe, a nawet pierogi. My wzięliśmy standardowy – „turystyczny” zestaw, a więc pizzę, frytki i burgera.

Burger był wspaniały. Chrupka bułka przykrywająca pokaźnych rozmiarów mięso, krążki cebulowe, ogórek, boczek, sałatę i ser cheddar. Kotlet bardzo aromatyczny, polany sosem – przyjemnie rozpadał się na podniebieniu. Zdecydowanie to jedna z lepszych kanapek, jaką jadłem w ostatnich tygodniach.

pizzeria na torach

Frytki były fajnie wysmażone. Przede wszystkim – nie śmierdziały fryturą, jak to się często niestety zdarza. Miały tę kruchą delikatność między wypaleniem na wiór a byciem niedosmażonymi.

pizzeria na torach

Pizza pełna składników pachniała aż z daleka. Ciasto nie załamywało się po jego podniesieniu i było apetyczne.

pizzeria na torach

pizzeria na torach

To bardzo fajne miejsce dla każego lubiącego pizzę i fastfoody

Miejsce prowadzone z pomysłem, czyste, z bardzo sympatyczną obsługą i sprawnie prowadzone. Jedzenie jest naprawdę pycha, a klimat fantastyczny. To miejsce wyróżnia się na tle innych podobnych sobie i już choćby z tego względu, warto tu zajrzeć. Dodatkowym plusem jest lokalizacja – warto zajrzeć tu np. w drodze do Zakopanego, kiedy szukasz miejsca na dobrą szamkę.

Pizzeria Na Torach

Chabówka 257
Na Torach Restauracja na Facebooku

Czy też macie dość jedzenia w lokalu, który niczym nie wyróżnia się na tle innych?Dlatego będąc w okolicach Rabki zachęcam by zjeść obiad… w pociągu :)https://skomplikowane.pl/na-trasie/pizzeria-na-torach/

Opublikowany przez Skomplikowane Poniedziałek, 13 lipca 2020

Filip Turczyński

Zawodowo inżynier jakości oprogramowania. Pracowałem przy kilku grach w tym przy Wiedźminie oraz w firmach LG i Samsung przy telefonach komórkowych. Pasjonat i kolekcjoner gier (kilkaset) i konsol (24). Uwielbia aktywnie spędzać czas wolny ze swoją rodziną.

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Cześć!

Świat dzieli się na tych, którzy nie lubią zapachu benzyny i na tych, którzy go uwielbiają. My jesteśmy z tych drugich. Na tym blogu pokazujemy wszystkie fajne miejsca, które warto odwiedzić w Polsce. Nie musisz się już więcej zastanawiać co robić i gdzie iść w weekend. Z nami spędzanie czasu stanie się proste!

Chcesz więcej? Dołącz do grupy!

A może jeszcze więcej?