Strona główna » Współpraca

Jesteśmy świadomi jak ważnym elementem sukcesu marki jest jej zaistnienie w oczach użytkowników. Dlatego też współpraca z mediami jest wyjątkowo istotna.

Skomplikowane.pl to blog pełen pasji tworzony przez Klaudynę, Filipa i Lilkę. Rodzinę pełną radości, pasji i zainteresowań. Podróżujemy po Polsce pokazując jej piękne strony i przełamując stereotypowe schematy. Nocujemy w fajnych miejscach i jemy w tych najlepszych. Na blogu poruszamy tematykę związaną z podróżami, smakami i regionami ale również naszymi zainteresowaniami, które widać po działach na naszym blogu: Kobieta, Dziecko, Facet oraz Na Trasie.

Na tle innych blogów podróżniczych wyróżniamy się tym, że skupiamy się na Polsce oraz, że opisujemy wyłącznie fajne miejsca. Oznacza to, że często spędzamy po kilka dni w trasie zwiedzając wiele punktów by na końcu opisać tylko ten jeden, wyjąkowy. Chcemy, by czytelnik miał pewność, że atrakcje o których tutaj przeczyta, są sprawdzone przez nas i są dobre, a gadżety które pokazujemy są tymi, którymi posługujemy się na co dzień.

Co Twoja marka może zyskać pokazując się u nas? Produkty będą kojarzone z radością, relaksem, wypoczynkiem, rodzinną harmonią wśród najchętniej poszukiwanej grupy odbiorców 25-44 lata.

Mamy głowę pełną pomysłów i żaden temat nie jest nam straszny.

Zainteresowany?

Jeżeli chcesz nawiązać z nami współpracę lub masz do nas jakieś zapytanie – napisz maila: blog(at)skomplikowane.pl lub zostaw nam kontak do siebie w poniższym formularzu – odezwiemy się do Ciebie!

Statystyki za ostatnie trzy miesiące:

Statystyki z Facebooka:

Snail Mail:
Diamentowa 35 05-077 Warszawa-Wesoła

Spodobało się? Polub nas!