Strona główna » Współpraca

Współpraca

Jesteśmy świadomi jak ważnym elementem sukcesu marki jest jej zaistnienie w oczach użytkowników. Dlatego też współpraca z mediami jest wyjątkowo istotna.

Skomplikowane.pl to blog pełen pasji tworzony przez Klaudynę, Filipa i Lilkę. Rodzinę pełną radości, pasji i zainteresowań. Podróżujemy po Polsce pokazując jej piękne strony i przełamując stereotypowe schematy. Nocujemy w fajnych miejscach i jemy w tych najlepszych. Na blogu poruszamy tematykę związaną z podróżami, smakami i regionami ale również naszymi zainteresowaniami, które widać po działach na naszym blogu: Kobieta, Dziecko, Facet oraz Na Trasie.

Cały czas pozostajemy w trasie. Już teraz opisaliśmy blisko 170 miejsc w Warszawie i kolejne 100 w całej Polsce. Co tydzień nasz katalog powiększa się o kolejne 3 miejsca, starannie wybrane i sprawdzone przez nas. Nasze podróże budzą zainteresowanie. Pojawiliśmy się w radiu Muzo.FM oraz telewizji TVP. Jesteśmy polecani przez innych blogerów oraz portale internetowe.

Co Twoja marka może zyskać pokazując się u nas? Produkty będą kojarzone z radością, relaksem, wypoczynkiem, rodzinną harmonią wśród najchętniej poszukiwanej grupy odbiorców 25-44 lata. Mamy głowę pełną pomysłów i żaden temat nie jest nam straszny.

Nasze statystyki

 

Statystyki z Facebooka:

 

Zainteresowany?

Jeżeli chcesz nawiązać z nami współpracę lub masz do nas jakieś zapytanie – napisz maila: hello (at) skomplikowane.pl

Cześć!

Świat dzieli się na tych, którzy nie lubią zapachu benzyny i na tych, którzy go uwielbiają. My jesteśmy z tych drugich. Na tym blogu pokazujemy wszystkie fajne miejsca, które warto odwiedzić w Polsce. Nie musisz się już więcej zastanawiać co robić i gdzie iść w weekend. Z nami spędzanie czasu stanie się proste!

Spodobało się? Polub nas!

Chcesz więcej? Dołącz do grupy!