Strona główna » Zakoatrakcje – o co chodzi w projekcie?
zakoatrakcje

Zakoatrakcje – o co chodzi w projekcie?

 

Zakopane od lat stanowi główny kierunek ruchu turystycznego w Polsce. Turyści doceniają położenie miasta, które znajduje się w otulinie polskich Tatr oraz ilość atrakcji, jakie na nich czekają. Nie bez znaczenia jest też świetna infrastruktura hotelowo-gastronomiczna.

To miasteczko mało kogo pozostawia obojętnym. Można tu przyjechać o każdej porze roku i za każdym razem spędzić czas inaczej. Sami chętnie przyjeżdżaliśmy tu jako dzieci i to właśnie tutaj spędziliśmy pierwszy, romantyczny wyjazd jako para zakochanych. Bez problemu można znaleźć tu miejsca przepełnione magią i zachwycającymi widokami, a niezliczona ilość szlaków turystycznych prowadząca przez grzbiety gór – potrafi rozgrzać nawet najbardziej zlodowaciałe serce.

Wiele osób, szczególnie wyjeżdżających do Zakopanego po raz pierwszy – pyta nas, jak mogą zaplanować swój pobyt na miejscu. Co zobaczyć, gdzie pójść i co przeżyć, by wspólny wyjazd z dziećmi zapadł im w pamięć na lata, a romantyczny wypad we dwoje podtrzymał płomień uczucia.

Wiele lat temu mierzyliśmy się dokładnie z tymi samymi problemami i wątpliwościami. Tak powstał pomysł na współpracę z Zakoatrakcje. Operatorem najciekawszych punktów rozrywkowych w Zakopanem: Myszogrodem, największej Papugarni, Góralskim Ślizgu oraz Zjeździe ze skoczni. To właśnie z partnerem Zakoatrakcje wybraliśmy dla was najciekawsze i najbardziej zachwycające trasy w najbliższym otoczeniu stolicy Tatr, które będziecie mogli przejść z dziećmi albo potraktować jako romantyczny spacer we dwoje. A gdy wrażeń będzie za mało – po zejściu ze szlaku możecie wybrać się do jednego z wymienionych wcześniej miejsc.

Wszystkie szlaki i atrakcje naszego partnera sprawdziliśmy osobiście wraz z naszą ośmioletnią córką. Cieszymy się, że jesteś i zapraszamy cię do zwiedzania najwspanialszych i najbardziej urokliwych zakątków Tatr razem z nami!


Partner cyklu:

zakoatrakcje

Wpisy, które powstały w ramach cyklu:

Wakacje w pełni! Na pewno wielu z was marzy się wyjazd w Tatry. A dokładniej – do Zakopanego.Razem z naszym partnerem…

Opublikowany przez Skomplikowane Piątek, 17 lipca 2020

Wiele osób pyta, który szlak w pobliżu Zakopanego jest najlepszy dla rodzin z dziećmi. Wszyscy wówczas odpowiadają:…

Opublikowany przez Skomplikowane Piątek, 24 lipca 2020

Gdybym zrobił ranking najpiękniejszych tatrzańskich szlaków – ten byłby z pewnością w czołówce. Jeśli jesteś w Zakopcu i…

Opublikowany przez Skomplikowane Piątek, 31 lipca 2020

Szlak do schroniska Murowaniec jest dość popularny. Pisaliśmy o nim w ubiegłym tygodniu. Po krótkim postoju warto jednak…

Opublikowany przez Skomplikowane Piątek, 7 sierpnia 2020

Podbiliście już wszystkie najważniejsze szczyty w okolicy Zakopanego i marzy wam się coś spokojnego? A może wręcz…

Opublikowany przez Skomplikowane Piątek, 14 sierpnia 2020

Masz dość tłumów na szlaku? To podobno jedna z najrzadziej odwiedzanych tras przez turystów, dlatego jest świetna dla…

Opublikowany przez Skomplikowane Piątek, 21 sierpnia 2020

Hej! Mamy tu fanów górskich wspinaczek? No to doskonale wiecie, że nie potrzeba wielu pretekstów i argumentów za tym, by…

Opublikowany przez Skomplikowane Wtorek, 8 września 2020

No dobra, w ostatnich tygodniach było coś prostego, nie mogliśmy więc odmówić sobie pokazania czegoś bardziej…

Opublikowany przez Skomplikowane Wtorek, 15 września 2020

Weekend sprzyja wypadom w góry. Jeśli wybrałeś Zakopane i okolice – to teraz jest fantastyczny czas na najsłynniejszą polską dolinę – Dolinę Pięciu Stawów Polskich 🙂

Opublikowany przez Skomplikowane Piątek, 25 września 2020

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Cześć!

Świat dzieli się na tych, którzy nie lubią zapachu benzyny i na tych, którzy go uwielbiają. My jesteśmy z tych drugich. Na tym blogu pokazujemy wszystkie fajne miejsca, które warto odwiedzić w Polsce. Nie musisz się już więcej zastanawiać co robić i gdzie iść w weekend. Z nami spędzanie czasu stanie się proste!

Chcesz więcej? Dołącz do grupy!

A może jeszcze więcej?