Strona główna » Tankfest Online 2020 – największy na świecie pokaz czołgów online!
tankfest online 2020

Tankfest Online 2020 – największy na świecie pokaz czołgów online!

Największe wydarzenie skupione na militariach tym razem będzie można oglądać na żywo, w sieci.

Covid-19 spustoszył tegoroczny kalendarz wydarzeń. Odwołano imprezy sportowe, sztuki teatralne, wydarzenia cykliczne. Teraz powoli zaczyna to odżywać, ale bez udziału publiczności. Na szczęście wiele z nich będzie można oglądać w sieci. Tak jak Tankfest.

Tankfest? A co to takiego?

W dniach 26-28 czerwca wszyscy fani World of Tanks, historii oraz militariów mogą uczestniczyć w prawdziwym święcie czołgów – Tankfest Online 2020. Impreza systematycznie przyciąga dziesiątki tysięcy miłośników broni pancernej do Bowington w Wielkiej Brytanii, a w tym roku odbędzie się bez udziału publiczności, ale za to z profesjonalną, pełną i różnorodną relacją na żywo.

W trakcie imprez prezentowane są czołgi z okresu Drugiej Wojny Światowej oraz Zimnej Wojny. W tym roku ze względu na brak publiczności postanowiono transmitować przejazd czołgów online, łącząc je z bardzo popularną grą World of Tanks.

tankfest online 2020

Gra komputerowa World of Tanks przyniesie ze sobą świeże spojrzenie na tegoroczne wydarzenie. Za jej pośrednictwem będą dokonywane porównania wybranych czołgów podczas transmisji na żywo. Będzie to niespotykana wcześniej okazja, aby zobaczyć niektóre z tych bestii w pojedynkach przeciwko sobie. Od Tygrysów do T-34/85 organizatorzy zaprezentują mocne i słabe strony legendarnych jednostek, a widzowie dowiedzą się mnóstwa ciekawostek z nimi związanych. Będzie to przykład edukacji w nowoczesnej formule z użyciem gry komputerowej. 

Wszystkie wydarzenia Tankfest Online 2020 będą relacjonowane na żywo przez oficjalne kanały World of Tanks i Muzeum Czołgów w Bowington, na Twitchu i YouTube. Szczegóły transmisji, plan atrakcji, konkursów i wydarzeń towarzyszących dostępny jest pod adresem: https://worldoftanks.eu/pl/news/general-news/tankfest-online-2020/ 

Filip Turczyński

Zawodowo inżynier jakości oprogramowania. Pracowałem przy kilku grach w tym przy Wiedźminie oraz w firmach LG i Samsung przy telefonach komórkowych. Pasjonat i kolekcjoner gier (kilkaset) i konsol (24). Uwielbia aktywnie spędzać czas wolny ze swoją rodziną.

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Chcesz więcej? Dołącz do grupy!

Spodobało się? Polub :)

Instagram

Instagram has returned empty data. Please authorize your Instagram account in the plugin settings .