Strona główna » #FajneMazowsze – o co chodzi w projekcie?
fajne mazowsze

#FajneMazowsze – o co chodzi w projekcie?

Mazowsze mimo faktu, iż jest największym polskim województwem – pozostaje w cieniu swojego najważniejszego i najbogatszego miasta – Warszawy. Pomimo posiadania przepięknych walorów naturalnych takich jak rzeki, pola, łąki, lasy, a nawet puszcze – wydaje się, że dla mieszkańców stolicy jest ostatnią linią wyboru, gdy dochodzi do wyboru kierunku wyjazdu w czasie wolnym.

Mazowsze jest nam bliskie. W Warszawie się urodziliśmy i wychowaliśmy, ale to właśnie w oddalonych miejscach na Mazowszu spędzaliśmy cudowne ferie i wakacje. Już wcześniej przybliżaliśmy naszym czytelnikom wybrane miejsca, do których warto się udać. Jako że artykuły cieszyły się dużym zainteresowaniem – uznaliśmy, że warto skupić się na tych stronach i zachęcić wszystkich do wyruszenia na weekendy właśnie w ten rejon Polski.

Tak powstał pomysł na projekt #FajneMazowsze realizowany wspólnie z Samorządem Województwa Mazowieckiego, który rozpoczął się z dniem 15 marca. W ramach cyklu będziemy pokazywać kąpieliska, ścieżki spacerowe, muzea – wszystko to, co nas zachwyci. Odpowiemy na pytania – gdzie pojechać coś zjeść, gdzie można rozpalić ognisko i gdzie iść, aby dobrze się bawić. #FajneMazowsze to skarbnica pomysłów na udany weekend – czy to we dwoje, czy z dzieckiem.

Wszystkie miejsca zwiedzamy osobiście, wybór miejsc, które trafiają do projektu – również należy do nas. 🙂 Aby zobaczyć wylistowane punkty z Mazowsza – kliknij link – Mazowsze. Cieszymy się, że tu jesteś i zapraszamy cię do odkrywania Mazowsza razem z nami!

Partner cyklu:

Posłuchaj o projekcie w radiu Muzo.FM

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Cześć!

Świat dzieli się na tych, którzy nie lubią zapachu benzyny i na tych, którzy go uwielbiają. My jesteśmy z tych drugich. Na tym blogu pokazujemy wszystkie fajne miejsca, które warto odwiedzić w Polsce. Nie musisz się już więcej zastanawiać co robić i gdzie iść w weekend. Z nami spędzanie czasu stanie się proste!

Chcesz więcej? Dołącz do grupy!

A może jeszcze więcej?