Te rzeczy znacznie ułatwiły mi prowadzenie bloga!

Sezon ogórkowy w pełni, a to oznacza... najlepszy czas na zakupy! Książki, elektronika, kursy... Wszystko jest na wyprzedażach, bo ludzie siedzą na plażach. Dlatego zdradzę wam, z czego korzystam na co dzień, by ułatwić wam wybór. :)

Zainwestuj w projektor i zacznij robić kino w domu!

Dawno temu, jeszcze w czasach licealnych - wyjście do kina było dla mnie doskonałą rozrywką. Chodziło się tam na wagary, na randki, dla złudnego poczucia "pobycia z partnerem tylko we dwoje" i po prostu - obejrzenia filmu.

Playseat WRC to marzenie każdego gracza!

Każdy gracz czasem marzy o swoim pokoju dedykowanym tylko do gier. Niektórym to marzenie udaje się spełnić. Ja miałem okazję realizować je przez tydzień. Wszystko to za sprawą Playseat WRC.

Elektroniczna kostka do gry – Dice+

Znacie to. Może nawet mieliście ten sam problem - dziecko ciągle wpatrzone w ekran telefonu bądź tabletu. Potem głośne westchnienie "a za moich czasów to...".

Smart AGD – czy to naprawdę jest nam potrzebne?

Tydzień temu próbowałem was uświadomić drogie panie, dlaczego mężczyźni gubią się w pracach domowych. Starałem się przekonać was, że to nie wynika z naszej złej woli ani winy. Zwyczajnie nie jesteśmy do tego stworzeni.