Fajne seriale, które warto nadrobić tej zimy!

Siedem. To podobno szczęśliwa liczba. A według Nowego Testamentu symbolizuje wręcz - pełnię i doskonałość. Właśnie dlatego chciałbym wam pokazać dokładnie siedem seriali, które według mnie są doskonałe.

Listy do M 3 – to już było, ale chcemy więcej?

Kolejne części Listów do M stały się takim trochę Kevinem – filmem, na który się czeka pod koniec roku i idzie się obejrzeć, aby wprowadzić się w radosny, świąteczny nastrój. Czy tym razem się udało?

Listy do M 2 – recenzja filmu

Nowa część Listów miała przed sobą ogromnie trudne zadanie. W końcu sama wytwórnia, bez kozery przyznaje, że część pierwsza jest najlepszą komedią polską od 25 (!) lat. Czy sequelowi udało się utrzymać jej poziom?

Tajemnice lasu – recenzja filmu

Zapraszając Klaudynę na randkę do kina, chciałem ją czymś zaskoczyć i pójść nieco pod prąd. Wszyscy łażą na pornos z Greyem, więc my dla odmiany wybierzemy się na baśń od Disneya - pomyślałem. W kilka minut po rozpoczęciu seansu zacząłem się rozglądać, czy przypadkiem nie pomyliłem sal kinowych.

5 romantycznych filmów na jesienny wieczór

Grudzień to czas upływający głównie na przygotowaniach do Gwiazdki. Na dworze szybko robi się ciemno i człowiek najchętniej zakopałby się pod ciepłym kocykiem z gorącą herbatą lub kakałkiem w rękach. Nie pogardziłbym również towarzystwem swojej drugiej połówki.

Czarownica – recenzja filmu

Chyba każdy zna historię Śpiącej Królewny. Jednak to właśnie do ekranizacji Disneya nikt nie znał wcześniejszych losów Diaboliny, która rzuciła na nią urok. Z niecierpliwością godną małego dziecka, wyczekiwaliśmy na ujrzenie "Czarownicy" na dużym ekranie. Czy było warto?