Europa

Planujesz wakacje? Zerknij na część europejskich miast, w których byliśmy. Może dowiesz się czegoś nowego i znajdziesz odpowiedź, gdzie warto wyjechać?
Na Trasie >>

Praga – Nie doceniamy tego, co nam bliskie

Podróże! Któż ich nie kocha? Wyspy Kanaryjskie, Malediwy, Egipt, Turcja... te kierunki zawsze wzbudzają przyspieszone bicie serca. A często zapominamy, że naprawdę wspaniałe miejsca są praktycznie pod nosem, na przykład u... sąsiada.

Miesiąc w Anglii - czego się dowiedziałem?

6 ciekawostek, które irytują mnie w Londynie

Londyn to miasto-legenda. Jest obecny w popkulturze, tak samo, jak Coca-Cola, McDonald's czy Eminem. Mimo to udało mu się mnie zaskoczyć, a w pamięci utkwiło mi kilka ciekawostek, charakterystycznych...

Anglia - jakie atrakcje warto zobaczyć?

Harrods. Żyć pełną gębą

Versace, Prada, Chanel, Louis Vitton, Dior czy Manolo Blahnik. Te nazwy zna każdy. I każdy powie, że nic od nich nie kupi, bo to za drogie. I wiecie co? Gówno się znacie.

Zamek Windsor – Klejnot w koronie Królowej

Zawsze fascynowało mnie średniowiecze - zamki, królewny, rycerze... Kiedy więc spacerując po Windsor, ujrzałem warownię wypełniającą mi cały kadr - wiedziałem, że przyjdę tu jeszcze raz.

M&M’s World. W świecie kolorowych drażetek MMs

Wczoraj wspomniałem wam o intrygującym sklepie z zabawkami, który może całkowicie pozbawić was wypłaty. Dzisiaj, chciałbym wam przedstawić coś dla wielbicieli czekoladowych pastylek z orzechem w...